Czym jest rimming

Rimming to pieszczenie ustami i językiem odbytu i jego okolic w celu sprawienia przyjemności drugiej osobie. Wielu osobom tego rodzaju stymulacja daje bardzo dużo przyjemności ze względu na liczne zakończenia nerwowe w tej okolicy.
U osób z cipką pieszczeniu odbytu towarzyszy często stymulacja łechtaczki i pochwy, a u osób z penisami – penisa oraz moszny.
Warto zaznaczyć, że ten rodzaj aktywności seksualnej jest dla wszystkich, niezależnie od tożsamości płciowej i orientacji.

O czym warto pamiętać

Przy praktykowaniu rimmingu – tak jak i innych aktywności seksualnych – przede wszystkim trzeba uzyskać zgodę drugiej osoby.
A co z higieną? Należy pamiętać o podmyciu się w okolicach odbytu przed rozpoczęciem rimmingu, a także o umyciu jamy ustnej przed i po zakończeniu pieszczot. Pamiętajcie też o tym, aby nie pieścić cipki czy penisa bezpośrednio po pieszczeniu odbytu. Niesie to ze sobą ryzyko infekcji intymnych.
Czysty i zdrowy odbyt nie posiada smaku i zapachu. Można powiedzieć, że ma on po prostu smak i zapach ciała. Jeśli chcemy urozmaicić pieszczoty, możemy użyć smakowego lubrykantu.

Ryzyko w trakcie rimmingu

Ryzyko zajścia w ciążę w przypadku rimmingu jest tak naprawdę bliskie zeru. Zapłodnienie możliwe jest, gdy świeża sperma znajdzie się w pochwie lub jej bliskiej okolicy.
Musimy jednak pamiętać o infekcjach przenoszonych drogą płciową. Warto zapytać drugą osobę o jej stan zdrowia. Należy się systematycznie badać. W celu ochrony barierowej warto skorzystać z maski oralnej, którą rozkładamy na odbycie (używa się jej również do pieszczot oralnych cipki). Niestety w Polsce są one ciężko dostępne. W takiej sytuacji wystarczy rozciąć wzdłuż prezerwatywę, która posłuży nam równie dobrze jak dedykowana chusteczka.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *