Uwaga!

Mamy ostatnio problemy z funkcjonowaniem forum. 
Jeżeli masz trudność z rejestracją,
możesz też zadać pytanie mailowo:

porady@ponton.org.pl


Witaj na Forum Grupy Ponton!

Tutaj możesz zadać anonimowo pytanie i otrzymać odpowiedź od naszych edukatorów i edukatorek.

Zanim skorzystasz z Forum, przeczytaj koniecznie poniższe punkty!

  1. Zanim zadasz pytanie, użyj lupki pod spodem. Jest spora szansa, że ktoś już wcześniej zadał na forum podobne pytanie i pojawiła się na nie odpowiedź!
  2. Jeżeli dotychczas nikt nie spytał o to, o co Ty chcesz spytać, znajdź odpowiednią kategorię i stwórz nowy temat.
  3. Z forum można korzystać, oczywiście, 24 godziny na dobę. Ale nie jesteśmy zawsze online – czasem trzeba na odpowiedź poczekać!
  4. Nie odpowiadaj na pytania innych osób – z naszego doświadczenia wynika, że może to powodować chaos i dezinformację!
Wizyta u ginekologa...
 
Notifications
Clear all

Wizyta u ginekologa bez rodzica  

   RSS

0

Mam pierwsza wizytę u ginekologa za sobą. Fakt faktem miałam miejsce w szpitalu bo mam problem z miesiączkami ale dzięki wyrozumiałości lekarza mojej mamie powiedziano ze mam zwykły wywiad i badania krwi przy których mama nie brała udziału. Lekarz zaproponował mi tabletki antykoncepcyjne aby zmniejszyć obfitość miesiączek ale na koniec i tak mi ich nie przepisał. Teraz chciałabym sama zatroszczyć się o sobie i udać się do ginekologa problemem jest to ze moja mama nie może o tym wiedzieć dla niej to byłby koniec świata ze jej córeczka już współżyje i potrzebuje się takiej wizyty. Mam 17 lat czy ginekolog normalnie mnie przyjemnie bez rodzica? Czy przepisze mi tabletki?

1 Answer
0

Niestety nie.
Lekarza pewnie zaprosi Cię do gabinetu bez rodzica, ale musisz z nim przyjść. Dopiero od 18 roku życia można korzystać z usług lekarzy/lekarek bez zgody rodziców lub opiekunów.

Pozdrawiam.

Share: