Zdajemy sobie sprawę z tego, że w pewnym momencie życia przychodzi zazwyczaj chęć na eksperymentowanie. Jeśli kusi Was seks w miejscu publicznym, pamiętajcie, że jest to aktywność karalna (aresztem, ograniczeniem wolności, grzywną w wysokości nawet 1500 zł czy naganą)!

Co wziąć pod uwagę

Pamiętajcie o możliwości bycia dostrzeżonym_ą przez inne osoby. Sytuacja ta może być dyskomfortowa nie tylko dla Was, ale także dla przypadkowych widzów. Osoby, które zostały zaskoczone Waszą aktywnością, nie wyraziły na nią świadomej zgody. Consent wiąże się zatem nie tylko z podejmowaniem danych czynności, ale też z byciem narażonym na ich oglądanie.
A co z higieną? Seks na plaży czy na łące wiąże się chociażby z ryzykiem dostania się piasku w miejsca intymne, co może doprowadzić do infekcji. Tak samo problematyczny wydaje się brak możliwości umycia rąk na przykład w przypadku palcówki.

Pamiętajcie, że jeśli macie taką chęć i możliwość, warto zastanowić się nad nowymi miejscami znajdującymi się w obrębie Waszego mieszkania.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *