Młodzieżowy Telefon Zaufania

t22 635 93 92

Każdy piątek, 16.00-20.00

Nie jestem pewien.

3 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
wik
Nie jestem pewien.

Mam wrażenie że podobają mi się chłopcy, jednak w jakiś sposób czuję coś do dziewczyn, nie miałbym oporów do bliższego kontaktu z nimi, nie umiem też wyobrazić sobie nie mieć żony czy dzieci. Boję się strasznie, że mógłbym taką kobietę skrzywdzić ponieważ naprawdę czuję pociąg do mężczyzn. Nikt o tym nie wie moi znajomi wiedzą że miałem kilka dziewczyn ale to już dość dawno. Nie potrafię sobie nikogo znaleźć nawet żeby przekonać się co czuję do kobiet. Zawsze marzyłem o ślubie, żonie, dzieciach ale kiedy myślę o bliższych kontaktach z mężczyznami naprawdę zaczyna mi się to podobać.Obecnie jestem w liceum a moję głębsze zainteresowanie chłopakami zaczęło się w ostatniej klasie podstawówki, wówczas podobał mi się jeden chłopak z klasy ale nie wiedziałem wtedy jeszcze że mógłbym być gejem. Dzisiaj mam większy problem, jestem rozdarty w środku, nie umiem się zdecydować, kręcą mnie doświadczenia z mężczyznami jak i z kobietami ale te pierwsze zdecydowanie bardziej. Liczę na pomoc :D

Magdalena Zimecka
Obrazek użytkownika Magdalena Zimecka
Witaj.

Witaj.

Nie bardzo wiem, czego od nas oczekujesz?
Nie zadałeś żadnego pytania, opisałeś jedynie, co czujesz.

Seksualność ludzka i dochodzenie do własnej tożsamości i orientacji płciowej jest pewnego rodzaju procesem i wpisana jest w okres dojrzewania. Czasem potrzeba trochę czasu i różnego rodzaju doświadczeń, aby odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jesteśmy homoseksualni, heteroseksualni, czy biseksualni. Jesteś jeszcze młodą osobą, daj sobie trochę czasu, a z pewnością wszystko się wyklaruje.

Pozdrawiam.

Magdalena - edukatorka seksualna grupy Ponton

Porada wolontariuszy Pontonu nie zastąpi porady lekarza bądź innego specjalisty. Edukatorzy Pontonu nie mają wykształcenia medycznego, a ich porady mają jedynie charakter informacyjny.

wik
Dziękuję bardzo za odpowiedź

Dziękuję bardzo za odpowiedź trochę się uspokoiłem :D Też mam nadzieję że wszytko się ułoży jestem osobą która potrafi siebie zaakceptować może po prostu za wiele oczekuje od siebie od razu. Postaram się poczekać i zobaczyć jak to będzie z biegiem czasu.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

JAK UZYSKAĆ POMOC OD EDUKATOREK/-ÓW PONTONU?

NAJNOWSZE TEMATY NA FORUM

Nasi grantodawcy

X