Młodzieżowy Telefon Zaufania

t22 635 93 92

Każdy piątek, 16.00-20.00

spóźniający się okres?

3 posts / 0 new
Last post
megan18
spóźniający się okres?

Witam. Od trzech dni nurtuje mnie dziwna sytuacja, chociaż cały czas miałam wrażenie ze to nic takiego. Dzisiaj już drugi dzień spóźnia mi się okres, cykle mam 25-dniowe, ostatnia miesiączka była 16/17 lipca. Jakiś może tydzien po tym bawiliśmy się z chłopakiem, ale jedynie na takiej zasadzie, ze on był bez bokserek, ja w majtkach i nastąpiła imitacja ruchów seksualnych. Wcześniej była tez penetracja palcem, ale wtedy jeszcze był w spodniach. Takich sytuacji były ze dwie/trzy przez ten czas, za każdym razem ewentualny wytrysk był na moj brzuch i pilnowałam czy nic nie dostaje się niżej. Moje pytanie, czy z tego powodu może wyjść jakaś ciąża? Co może być przyczyna opóźnienia miesiączki? Nie miałam żadnej stresowej sytuacji przez ten czas, wyjazdów tez nie, tylko czułam lekkie przeziębienie- katar od nadmiaru wiatraków i klimatyzacji. Dodam tez, ze okres powinien być wczoraj, a ja mam wrażenie ze czuje czasami bóle w podbrzuszu, ale nie są one takie jak zazwycza, są bardzo delikatne. Bardzo proszę o pomoc!

Marta Zielińska
Marta Zielińska's picture
Witaj,

Witaj,

kobiecy organizm to nie maszyna i poszczególne cykle i objawy je poprzedzające mogą i będą się od siebie różnić. To zupełnie normalne i nie ma powodu do niepokoju. Z tego, co opisujesz, nie doszło do żadnej ryzykownej sytuacji.

pozdrawiam,

Marta - edukatorka seksualna grupy Ponton

Porada wolontariuszy Pontonu nie zastąpi porady lekarza bądź innego specjalisty. Edukatorzy Pontonu nie mają wykształcenia medycznego, a ich porady mają jedynie charakter informacyjny.

megan18
dziekuje ślicznie za pomoc!:)

dziekuje ślicznie za pomoc!:))

Log in or register to post comments

JAK UZYSKAĆ POMOC OD EDUKATOREK/-ÓW PONTONU?

Our donors