Uwaga!

Mamy ostatnio problemy z funkcjonowaniem forum. 
Jeżeli masz trudność z rejestracją,
możesz też zadać pytanie mailowo:

porady@ponton.org.pl


Witaj na Forum Grupy Ponton!

Tutaj możesz zadać anonimowo pytanie i otrzymać odpowiedź od naszych edukatorów i edukatorek.

Zanim skorzystasz z Forum, przeczytaj koniecznie poniższe punkty!

  1. Zanim zadasz pytanie, użyj lupki pod spodem. Jest spora szansa, że ktoś już wcześniej zadał na forum podobne pytanie i pojawiła się na nie odpowiedź!
  2. Jeżeli dotychczas nikt nie spytał o to, o co Ty chcesz spytać, znajdź odpowiednią kategorię i stwórz nowy temat.
  3. Z forum można korzystać, oczywiście, 24 godziny na dobę. Ale nie jesteśmy zawsze online – czasem trzeba na odpowiedź poczekać!
  4. Nie odpowiadaj na pytania innych osób – z naszego doświadczenia wynika, że może to powodować chaos i dezinformację!
Notifications
Clear all

Samotność  

   RSS

0

Dostałem w marcu numer to wolnej panny mieszka około 14 kilometrów ode mnie. Zawsze byłem sam. Mam 27 lat ona ma 34 ale z tego co wiem różnica wieku jej nie przeszkadza. Codziennie siedzę w domu i bardzo mi się przykrzy i jestem jeszcze prawiczkiem. To było tak że zaczepiałem obce osoby przez Internet i jakiś chłop chciał zdjęcie żeby jej pokazać i oda dostała zdjęcie i potem dała swój numer chłopu żeby mi ten numer przekazać. Uważałem sprawę za załatwioną jak przecież miałem numer i w każdej chwili mogłem nawiązać kontakt to myślałem że jak będę kiedyś chciał to napisze i też się bardzo wstydziłem do niej napisać albo zadzwonić i wreszcie się udało po miesiącu prób dodzwonienia i potraktowała mnie bardzo lodowatym tonem że powiedziała że nieaktualne i zaraz się rozłączyła to jak można jakąkolwiek relacje nawiązać jak trzeba walczyć o każdą sekundę rozmowy.
Potem napisałem do tego chłopa że ten numer jest bezwartościowy i żeby szukał dla mnie jakiejś panny i się nie odzywa to co to znaczy czy się gniewa czy jakoś stara się dla mnie coś znaleźć

3 Answers
0

Jak można sprawdzić czy ona nadal jest sama czy udaje zajętą że się gniewa czy rzeczywiście jest nieaktualne?

0

Cześć!
Skoro Ci odmówiła, to musisz to przyjąć i nie powinieneś się jej narzucać.
Piszesz, że codziennie siedzisz w domu - może warto byłoby gdzieś wyjść, np. zapisać się na jakieś interesujące Cię zajęcia? Wtedy mógłbyś poznać nowe osoby.

0

Dosłownie za każdym razem musi być gówno jak zwykle

Share: