Uwaga!

Mamy ostatnio problemy z funkcjonowaniem forum. 
Jeżeli masz trudność z rejestracją,
możesz też zadać pytanie mailowo:

porady@ponton.org.pl


Witaj na Forum Grupy Ponton!

Tutaj możesz zadać anonimowo pytanie i otrzymać odpowiedź od naszych edukatorów i edukatorek.

Zanim skorzystasz z Forum, przeczytaj koniecznie poniższe punkty!

  1. Zanim zadasz pytanie, użyj lupki pod spodem. Jest spora szansa, że ktoś już wcześniej zadał na forum podobne pytanie i pojawiła się na nie odpowiedź!
  2. Jeżeli dotychczas nikt nie spytał o to, o co Ty chcesz spytać, znajdź odpowiednią kategorię i stwórz nowy temat.
  3. Z forum można korzystać, oczywiście, 24 godziny na dobę. Ale nie jesteśmy zawsze online – czasem trzeba na odpowiedź poczekać!
  4. Nie odpowiadaj na pytania innych osób – z naszego doświadczenia wynika, że może to powodować chaos i dezinformację!
Czy gdy laska robi ...
 
Notifications
Clear all

Czy gdy laska robi błędy ortograficzne to czy jest niedorobiona?  

   RSS

0

Czasami zdarzają się takie laski z ogłoszeń że robią błędy ortograficzne i oczywiście odpadają i od razu piszę że są niedorobione i jakieś upośledzone i ułomne i żeby się odwaliły. Ale tak z ciekawości się pytam czy taka laska by się nadawała do żenienia się z nią. Mam 27 lat i one chyba w podobnym wieku.
Też mnie zniechęca do poznawania to że inni już dawno się pożenili i ja dopiero mam zaczynać poznawać to nie chce mi się zaczynać od zera to już wole zrezygnować ale gdy mam często takie chwilę mocnych popędów seksualnych to wtedy do różnych osób piszę nawet na stronie olx i rozrzucam ulotki żeby pannę znaleźli ale gdy już mi minie popęd to znowu rezygnuję. Zawsze byłem sam i jestem jeszcze prawiczkiem. Już bym dawno chciał mieć ślub za sobą i wolę już zrezygnować z poznawania niż od zera zaczynać

1 Answer
0

Cześć!
Nie można komuś mówić, że jest "niedorobiony" czy "upośledzony", bo jest to obraźliwe. To, że ktoś robi błędy ortograficzne, nie znaczy, że nie jest wartościowym człowiekiem.

Share: