Uwaga!

Mamy ostatnio problemy z funkcjonowaniem forum. 
Jeżeli masz trudność z rejestracją,
możesz też zadać pytanie mailowo:

porady@ponton.org.pl


Witaj na Forum Grupy Ponton!

Tutaj możesz zadać anonimowo pytanie i otrzymać odpowiedź od naszych edukatorów i edukatorek.

Zanim skorzystasz z Forum, przeczytaj koniecznie poniższe punkty!

  1. Zanim zadasz pytanie, użyj lupki pod spodem. Jest spora szansa, że ktoś już wcześniej zadał na forum podobne pytanie i pojawiła się na nie odpowiedź!
  2. Jeżeli dotychczas nikt nie spytał o to, o co Ty chcesz spytać, znajdź odpowiednią kategorię i stwórz nowy temat.
  3. Z forum można korzystać, oczywiście, 24 godziny na dobę. Ale nie jesteśmy zawsze online – czasem trzeba na odpowiedź poczekać!
  4. Nie odpowiadaj na pytania innych osób – z naszego doświadczenia wynika, że może to powodować chaos i dezinformację!
Notifications
Clear all

Kiedy wykonac test?  

   RSS

0

Kiedy wykonac test jak 5 dni przed okresem odbylam stosunek bez zabezpieczenia, chlopak doszwdl poza mna, jednak mysle ze byly to moje dni nieplodne, okres dostalam 5 dni po stosunku jednak byl skapy moze byc to spowodowane stresem, pogoda, moje pytanie jest takie kiedy wykonac test jezeli ten okres byl, mam czekac na nastepny to oszaleje ze stresu i tak juz sie tak stresuje tym ze nie spie i nie jem

5 Answers
0

Cześć!
Rozumiem, że do stosunku doszło już jakiś czas temu, a w międzyczasie miałaś już miesiączkę. Skoro miałaś okres, to nie jesteś w ciąży.
Jeśli mimo wszystko czujesz potrzebę wykonania testu ciążowego, to możesz go wykonać w dowolnym momencie, ponieważ wynik testu jest wiarygodny po terminie spodziewanej miesiączki.

0

No doszlo do twgo stosunku miesiac temu i dlatego pytam jak 5 dni po tym dostalam nibg okres ale skapy a teraz czekam na miesiaczke i sie stresuje bardzo

0

W takim razie możesz wykonać test nawet teraz.

0

Wykonalam wczoraj test ponad miesiac temu po tym niezabezpieczonym stosunku, dodam ze w miedzy czasie odbylam dwa stosunki ale w prezerwatywie, nic nie peklo, jednak spoznia mi sie juz okees 2 dzien a ja strasznie sie denerwuje

0

Stres znacząco wpływa na cykl menstruacyjny i może powodować spóźnianie się okresu. Wiele innych czynników również na to wpływa: podróże, używki itp.

Share: