Uwaga!

Mamy ostatnio problemy z funkcjonowaniem forum. 
Jeżeli masz trudność z rejestracją,
możesz też zadać pytanie mailowo:

porady@ponton.org.pl


Witaj na Forum Grupy Ponton!

Tutaj możesz zadać anonimowo pytanie i otrzymać odpowiedź od naszych edukatorów i edukatorek.

Zanim skorzystasz z Forum, przeczytaj koniecznie poniższe punkty!

  1. Zanim zadasz pytanie, użyj lupki pod spodem. Jest spora szansa, że ktoś już wcześniej zadał na forum podobne pytanie i pojawiła się na nie odpowiedź!
  2. Jeżeli dotychczas nikt nie spytał o to, o co Ty chcesz spytać, znajdź odpowiednią kategorię i stwórz nowy temat.
  3. Z forum można korzystać, oczywiście, 24 godziny na dobę. Ale nie jesteśmy zawsze online – czasem trzeba na odpowiedź poczekać!
  4. Nie odpowiadaj na pytania innych osób – z naszego doświadczenia wynika, że może to powodować chaos i dezinformację!
Notifications
Clear all

Orgazm  

   RSS

0

Witam 🙂 Po przeczytaniu kilku artykulów, tematow mam takie pytanie, Jak zrozumieć, nie każdy stosunek płciowy musi zakończyć się orgazmem obu stron? jak to w ogóle ma wygladać taki stosunek? i o ile jest przyjemny? dla kobiet to jasne nie każda kobieta jest w stanie przeżywać orgazm, A jak to jest u chlopaków mężczyzn? Już jak jasne że normalny stosunek płciowy to kiedy chłopak tam wchodzi i dochodzi do orgazmu, wytrysku. i chyba niczego podobnego nie istnieje abym chlopak nie doszedłby do konca bo to nie bedzie zadnej przyjemnosci?

1 Answer
0

Cześć!
Kwestia orgazmów jest bardzo indywidualna. Niektórym osobom jest on potrzebny do osiągnięcia satysfakcji seksualnej, innym nie. Czasem sam proces jest wystarczająco przyjemny i dana osoba nie ma ochoty na orgazm. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą uważać, że seks był satysfakcjonujący, choć nie mieli orgazmu.

Share: