Uwaga!

Mamy ostatnio problemy z funkcjonowaniem forum. 
Jeżeli masz trudność z rejestracją,
możesz też zadać pytanie mailowo:

porady@ponton.org.pl


Witaj na Forum Grupy Ponton!

Tutaj możesz zadać anonimowo pytanie i otrzymać odpowiedź od naszych edukatorów i edukatorek.

Zanim skorzystasz z Forum, przeczytaj koniecznie poniższe punkty!

  1. Zanim zadasz pytanie, użyj lupki pod spodem. Jest spora szansa, że ktoś już wcześniej zadał na forum podobne pytanie i pojawiła się na nie odpowiedź!
  2. Jeżeli dotychczas nikt nie spytał o to, o co Ty chcesz spytać, znajdź odpowiednią kategorię i stwórz nowy temat.
  3. Z forum można korzystać, oczywiście, 24 godziny na dobę. Ale nie jesteśmy zawsze online – czasem trzeba na odpowiedź poczekać!
  4. Nie odpowiadaj na pytania innych osób – z naszego doświadczenia wynika, że może to powodować chaos i dezinformację!
Notifications
Clear all

Petting a ryzyko  

   RSS

0

Witam, czytając na różnych stronach tych o zdrowiu gdzie wypowiadają się lekarze można przeczytać że w bardzo łatwy sposób można zajść w ciążę wystarczy aby odrobina spermy albo płynu p. dostała się na rękaw blisko wejścia do pochwy jak i w jej okolicach nie jest opisane że zależne jest to jak szybko stali się to po wytrysku na panstwa forum pisze ze nie ma takiej możliwości jesli nie dojdzie do tego bezpośrednio po wytrysku a minie np. Kilka sekund. Bardzo mnie to martwi i nuż nie wiem jaka jest prawda jeśli zdania są tak podzielone. Opiszę w skór ie moją sytuację, chłopak dotykał mnie chwilowo w miejscach niedaleko wejścia do pochwy byłam w dniach płodnych miałam na sobie ubrania jednak wsunął mi tą rękę pod majtki pewnie wycierając trochę ją o pośladki i ubrania, jednak myśl mi nie daje spokoju. Wiem że mógł się dotknąć tam bo po chwili zauważyłam wytrysk potem już się nie dotykaliśmy więc to dotykanie mnie było na pewno przed początkiem tego wtrysku ale pewności nie mam co do płynu wiadomo różnie może być jednak czy możliwa była by jakąś szansa nawet gdyby były to znikome ilości spermy lub właśnie płynu? Miesiączka spóźnia mi się tydzień nigdy aż tak długo mi się nie spóźniała miesiączkuje od 7 lat w ostatnich miesiącach spóźniała mi się max 5 dni co miesiąc. Od tygodnia bolą mnie piersi jak zawsze przed okresem oraz ból w dole brzucha czasami aż bardzo mimo to krwawienie nie wystąpiło dodam że przez ten cały tydzień oraz tamten jak nie dłużej miałam przeziębienie tzn. Stan podgorączkowy silny ból głowy, katar jeszcze do końca mi nie przeszło brałam polopoerynę, czy jest się czym martwić? Bardzo prosiłabym o odpowiedź co do tego dlaczego są tak różne zdania co do ciąży przez przensienie na ręku a co do mojej sytuacji. Dziękuję

1 Answer
0

Cześć! Z Twojego opisu nie wynika, że ta sytuacja mogła być ryzykowna. Choroba może spowodować spóźnienie miesiączki.

Share: