Uwaga!

Mamy ostatnio problemy z funkcjonowaniem forum. 
Jeżeli masz trudność z rejestracją,
możesz też zadać pytanie mailowo:

porady@ponton.org.pl


Witaj na Forum Grupy Ponton!

Tutaj możesz zadać anonimowo pytanie i otrzymać odpowiedź od naszych edukatorów i edukatorek.

Zanim skorzystasz z Forum, przeczytaj koniecznie poniższe punkty!

  1. Zanim zadasz pytanie, użyj lupki pod spodem. Jest spora szansa, że ktoś już wcześniej zadał na forum podobne pytanie i pojawiła się na nie odpowiedź!
  2. Jeżeli dotychczas nikt nie spytał o to, o co Ty chcesz spytać, znajdź odpowiednią kategorię i stwórz nowy temat.
  3. Z forum można korzystać, oczywiście, 24 godziny na dobę. Ale nie jesteśmy zawsze online – czasem trzeba na odpowiedź poczekać!
  4. Nie odpowiadaj na pytania innych osób – z naszego doświadczenia wynika, że może to powodować chaos i dezinformację!
Ból brzucha po owul...
 
Notifications
Clear all

Ból brzucha po owulacji  

   RSS

0

Witam! Mam pytanie otóż mniej więcej 2 tygodnie temu miałam dni płodne, owulacje. Objawy takie jak zawsze, wodnista wydzielina zabarwiona krwią, Od tamtego momentu czyli od niecałych 2 tygodni mam ból jakby jajników bo jest to ból na samym dole nie jak w czasie miesiączki wyżej. Zwykle miałam tak w czasie owulacji i przed miesiączką jakoś przez tydzień, ale nigdy nie trwał tyle. By przez dni płodne aż do kilka dni przed miesiączką. Aktualnie jestem tydzień przed miesiączka ból nadal trwa czy mam powody do niepokoju trwa to tak długo bez dnia przerwy? Czy nie trzeba sie niczym martwić bo czasami tak może się zdarzyć? Dodam, że ogólnie mam problemy ze zdrowiem, często coś mi dolega, miałam problemy hormonalne kilka miesięcy temu i od tamtej pory te różne zmiany w moich cyklach. Więc nie martwiłabym się tym by nie wypowiedzi lekarzy na ten temat w internecie. Wszędzie pisze, ze ból brzucha po owulacji  to możliwość ciąży nic innego nie mogłam znaleźć i mnie to troche zmartwiło. Jakiś dzień przed dniami płodnymi doszło do pettingu, ale z zachowaniem ostrożności bo wiem ile się pisze na ten temat w internecie i mnie to troszkę zmartwiło. 

1 Answer
0

Cześć!

Jeśli to jednorazowa sytuacja, to raczej nie ma się czym przejmować. Możesz przy najbliższej okazji porozmawiać o takim bólu z ginekologiem.

Jeśli nie doszło do wytrysku w okolicy pochwy, to ciąża jest niemożliwa.

Share: