Rok 2019 niesie dla Grupy Ponton spore zmiany! Możemy już oficjalnie ogłosić, iż nasza założycielka i długoletnia koordynatorka Aleksandra Józefowska żegna się ze swoim stanowiskiem, które piastowała przez ponad 16 lat, by podjąć (i kontynuować) inne życiowe wyzwania.

To dla nas bardzo poruszający moment, bo żegnamy osobę, dzięki której nasza grupa w ogóle powstała. Dziękujemy Ci, Ole, za Twoją odwagę, by podjąć się tego niełatwego zadania! Jesteśmy pełne wdzięczności za te ponad 16 lat, przez które dzielnie przewodziłaś naszej gromadce, mierząc się z przeciwnościami i odnosząc niebywałe sukcesy. Nauczyłaś nas, że najważniejszy jest szacunek do drugiej osoby, umiejętność wypracowania kompromisu i że nie ma sytuacji bez wyjścia. Pokazałaś, jak ważna jest rzetelność i merytoryczność wypowiedzi. Byłaś dla nas napędem do działania! Jesteś fantastyczna 🧡 Życzymy Ci samych wzlotów i bardzo się cieszymy, że wciąż z nami zostajesz.

Jesteśmy bardzo wzruszone… i jednocześnie uradowane! Miejsce Aleksandry zajmie wspaniała osoba, którą znamy i uwielbiamy, bo działa w Pontonie już od 2014 roku. Mamy wielką przyjemność oficjalnie ogłosić, że nową koordynatorką została Katarzyna Banasiak – osoba pełna pasji, pozytywnej energii i ogromnego zapału do pracy!

Kasiu, jesteśmy pewne, że pod Twoimi skrzydłami Ponton będzie się mocno rozwijał i kontynuował misję, którą zapoczątkowała Aleksandra, jednocześnie wypływając na nowe wody. Z całego serca gratulujemy Ci tej nowej ścieżki rozwoju! Będziemy Ci wiernie kibicowały i pomagały. Wierzymy, że jesteś odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.

Pełne entuzjazmu zabieramy się więc do naszej pontonowej pracy! To będzie dobry rok!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *