Młodzieżowy Telefon Zaufania

t22 635 93 92

Każdy piątek, 16.00-20.00

Młodzieżowy Klub Dyskusyjny

 
Data wydarzenia: 
poniedziałek, Listopad 20, 2017 -
16:00 do 18:00

Chłopcy i dziewczęta,

Panie i Panowie!

 

Niezmiernie miło nam podzielić się z Wami świetną nowiną - 2. edycja Młodzieżowego Klubu Dyskusyjnego Pontonu rusza już w poniedziałek 20 listopada w godz. 16:00 - 18:00! Jest to cykl spotkań stworzony z myślą o uczniach i uczennicach ostatnich klas szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, gdzie w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze można poszerzyć swoją wiedzę i porozmawiać na nurtujące tematy. Dwugodzinne spotkania poprowadzą doświadczone edukatorki Grupy Ponton.

Z okazjiEuropejskiego Tygodnia Testowania HIV zapraszamy Was na spotkanie poświęcone profilaktyce HIV i innych infekcji przenoszonych droga płciową! Dowiecie się czym jest HIV, jaka jest różnica pomiędzy HIV a AIDS, jak się przed nim ustrzec, na czym polega testowanie w kierunku HIV i kiedy warto je zrobić, a także jakie inne infekcje mogą nam się przypałętać! Już dziś chcielibyśmy zaprosić wszystkich młodych warszawiaków wieku15-18 latna to wspaniałe wydarzenie! 


Spotkanie odbędzie się w InfoPunkcie MENORA przy pl. Grzybowskim 2 (wejście przez kawiarnię Charlotte).

WSTĘP WOLNY, obowiązują bezpłatne zapisy pod adresem kontakt@ponton.org.pl(w treści maila prosimy podać imię, nazwisko i wiek). Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zapisów!

 

JAK UZYSKAĆ POMOC OD EDUKATOREK/-ÓW PONTONU?

NAJNOWSZE TEMATY NA FORUM

Nasi grantodawcy

X