Młodzieżowy Telefon Zaufania

t22 635 93 92

Każdy piątek, 16.00-20.00

Wyjazd studyjny do Holandii

 

 

W dniach 25–29 października 2015 r. edukatorki Pontonu: Paulina Wawrzyńczyk, Magdalena Szymalak i Magdalena Woźna, dzięki zaproszeniu holenderskiego ministerstwa spraw zagranicznych miały okazję osobiście przekonać się, jak funkcjonuje system edukacji seksualnej w Holandii. Dzięki współpracy Pontonu z ambasadą Holandii możliwe było zaproszenie również delegacji Ministerstwa Edukacji Narodowej – pojechali z nami Emilia Różycka i Tomasz Kulasa, a także przedstawicielka łódzkiej Fundacji Nowoczesnej Edukacji Spunk Anna Jurek, oraz dziennikarki zajmujące się tematyką edukacji – Katarzyna Krysztofiak i Justyna Suchecka.

Jak poruszać się po nowej stronie i forum?

 

W listopadzie Grupa Ponton uruchomiła stronę w nowej odsłonie. Mamy nadzieję, że podoba wam się projekt graficzny. Cały czas pracujemy nad przenoszeniem treści (a sporo się tego zebrało przez 5 lat!) i poprawiamy niedociągnięcia, przepraszamy was za wszelkie utrudnienia.

 

Poniżej przedstawiamy zbiór podstawowych informacji, które ułatwią wam odnalezienie się w nowej rzeczywistości. Będziemy ten artykuł stopniowo uaktualniać. Wszelkie uwagi na temat błędów i problemów zgłaszajcie na mail anka@ponton.org.pl

 

JAK UZYSKAĆ POMOC OD EDUKATOREK/-ÓW PONTONU?

NAJNOWSZE TEMATY NA FORUM

Nasi grantodawcy

X