Młodzieżowy Telefon Zaufania

t22 635 93 92

Każdy piątek, 16.00-20.00

w jakiej pozycji???

3 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
lolek33
w jakiej pozycji???

sienka chcialem sie dowiedziec w jakiej pozycji sie najlepiej kochac z dziewica zeby jej i mi bylo bardzo dobrze myslalem o pozycji od tyłu albo klasyczna lub tez na jezdzca ????sam niewiem

lolek33
RE: w jakiej pozycji???

myslalem tez o takiej pozycji ze ona lezy na plecach i nogi ma uniesione do gory klada cje na moich barkach . . . .sory ze tak opisalem ale nie wiem jak sie nazywa ta pozycja prosze o pomoc !!!!!
z gory dziekuje ;)

Ole
RE: w jakiej pozycji???

Witam

Polecam na początek przeczytanie tego tekstu aby się zastanowić czy jesteś już gotowy na taki krok. Mozecie przeczytac go wspólnie z dziewczyną:):

http://www.ponton.org.pl/readarticle.php?article_id=38

Partnerzy powinni przyjąc taka pozycję, w której czują sie wygodnie i komfortowo. Nie ma sensu przybierać zbyt skomplikowanych figur milosnych. Na poczatek wystarczą klasyczne pozycje. Najwazniejsze jest wzajemne poczucie zuafania partnerów do siebie i delikatność cierpliwość i wyrozumialość.
Jeśli partner jest na górze, ostrożnie wprowadza członek, a partnerka w kazdej chwili może dac mu znak gdyby ją bolało. Trzeba dać sobie czas, zwyle poczatki bywaja najtrudniejsze, a z kazdym kolejnym zblizeniem partnerzy ucza sie nawzajem swoich cial i nawzajem swoich potrzeb.

W innej pozycji dobrej na pierwszy raz partnerka siedzi na partnerze, wtedy ona kontroluje tempo i głębokość penetracji.

Pamietajcie, że w każdej pozycji można zajść w ciążę, dlatego jeśli nie planujecie teraz zostać rodzicami, koniecznie się porozmawiajcie wczesniej o antykoncepcji i wybierzcie rodzaj zabezpieczenia.

pozdrwiam serdecznie, Aleksandra

Edukatorka seksualna z Grupy Ponton Porada wolontariuszy Pontonu nie zastąpi porady lekarza bądź innego specjalisty. Edukatorzy Pontonu nie mają wykształcenia medycznego, a ich porady mają jedynie charakter informacyjny.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

JAK UZYSKAĆ POMOC OD EDUKATOREK/-ÓW PONTONU?

NAJNOWSZE TEMATY NA FORUM

Nasi grantodawcy

X