Młodzieżowy Telefon Zaufania

t22 635 93 92

Każdy piątek, 16.00-20.00

Pytanie

4 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
madziaxk
Pytanie

Mam pytanie ponieważ zastanawia mnie jedna rzecz czy taka sytuacja niesie ze sobą jakieś ryzyko.
Chłopak spuścił się i spukał raz wodę w ubikacji. Poczym potem był się wysikać i wtedy nie spuścił wody a weszła po nim dziewczyna i bez wcześniejszego spuszczenia wody wysikała się, ale podczas sikania dużym strumieniem zaczeło odpryskiwać jej w okolice pochwy( przepraszam że to tak tłumacze ale naprawde nie wiem jak innaczej to napisać) a akurat miala dni plodne. Czy w takiej sytuacji jest jakieś ryzyko?

Magdalena Zimecka
Obrazek użytkownika Magdalena Zimecka
To nie jest ryzykowna

To nie jest ryzykowna sytuacja.
Plemniki nie żyją w wodzie z toalety i nie zostaną same wchłonięte do pochwy.

Pozdrawiam.

Magdalena - edukatorka seksualna grupy Ponton

Porada wolontariuszy Pontonu nie zastąpi porady lekarza bądź innego specjalisty. Edukatorzy Pontonu nie mają wykształcenia medycznego, a ich porady mają jedynie charakter informacyjny.

Tomek5130
Byłem podniecony tak iż

Byłem podniecony tak iż przemokly mi majtki i spodnie był wilgotne i dotknolem ich od zewnętrznej strony i włożyłem palce dziewczynie do pochwy czy plemniki w takiej sytuacji zostały na wewnętrznej stronie moich spodni czy przeszły przez nie i znalazły się na moich palcach?

Magdalena Zimecka
Obrazek użytkownika Magdalena Zimecka
Plemniki nie przenikają przez

Plemniki nie przenikają przez materiał, nawet gdybyś miał wytrysk w majtkach.

Pozdrawiam.

Magdalena - edukatorka seksualna grupy Ponton

Porada wolontariuszy Pontonu nie zastąpi porady lekarza bądź innego specjalisty. Edukatorzy Pontonu nie mają wykształcenia medycznego, a ich porady mają jedynie charakter informacyjny.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

JAK UZYSKAĆ POMOC OD EDUKATOREK/-ÓW PONTONU?

NAJNOWSZE TEMATY NA FORUM

Nasi grantodawcy

X