Młodzieżowy Telefon Zaufania

t22 635 93 92

Każdy piątek, 16.00-20.00

Proszę bardzo o odpowiedz...

2 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Martynakx
Proszę bardzo o odpowiedz...

Witam,wczoraj z chłopakiem uprawialismy seks( wszystko przebiegło bezpiecznie, zabezpieczalismy się prezerwatywa). Po tym chłopak poszedł do łazienki wysikac się ale zapomniał spuscic wody. Po czym ja odrazu tez poszłam się wysikac (nie spuscilam po nim wody). Przepraszam ze tak tłumacze ale nie potrafię inaczej a chce precyzyjnie wytłumaczyć i poprostu ze względu tego ze długo trzymałam mocz to bardzo mi się chciało i sikalam bardzo mocnym strumieniem i czułam jak mi "odpryskuje" do pochwy( wydaje mi się ze do ale możliwe ze w okolice pochwy,tego nie jestem w stanie powiedzieć ale wiem ze miałam kropelki w pachwinach). I moje pytanie jest takie czy jeśli w moczu chłopaka były plemniki ( bo pewnie resztki były bo to było nie długo po stosunku) a mi jak sikalam to mógł ten mocz jego odprysnac do pochwy to czy od tego nie zajdzie się w ciaze? Wydaje mi się ze nie bo jak by się tak zachodzilo to można by było mieć dziecko nawet z nieznajomym ale jak tak dłużej myślę to sama nie wiem i juz czasem wydaje mi się to prawdopodobieństwo realne. Przepraszam za tak głupie pytanie ale naprawdę się boje i nawet rozważam wzięcie tabletki Ellaone z tego powodu zwlaszcza ze według obliczeń to są dni płodne... Bardo ale to bardzo proszę o odpowiedz i z góry dziękuję ! Pozdrawiam serdecznie, Martyna.

Marta Zielińska
Obrazek użytkownika Marta Zielińska
Witaj,

Witaj,

nie da się zajść w ciążę w sposób, jaki opisujesz. Nie ma absolutnie żadnej potrzeby stosowania antykoncepcji awaryjnej.

pozdrawiam,

Marta - edukatorka seksualna grupy Ponton

Porada wolontariuszy Pontonu nie zastąpi porady lekarza bądź innego specjalisty. Edukatorzy Pontonu nie mają wykształcenia medycznego, a ich porady mają jedynie charakter informacyjny.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

JAK UZYSKAĆ POMOC OD EDUKATOREK/-ÓW PONTONU?

NAJNOWSZE TEMATY NA FORUM

Nasi grantodawcy

X