Młodzieżowy Telefon Zaufania

t22 635 93 92

Każdy piątek, 16.00-20.00

POMOCY, CIĄGLE PŁACZE O TO!

2 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
ups666
POMOCY, CIĄGLE PŁACZE O TO!

Witam. Wczoraj był u mnie mój chłopak. Mam 17 lat i nigdy nie uprawiałam seksu ale co najważniejsze: leżeliśmy z chłopakiem na łóżku i on dotykał swojego penisa,podobno go tylko poprawiał. Potem poszedł do toalety się załatwić, ręce miał wytarte o papier, nie miał wytrysku ani niczego, ale nie wiadomo czy prejakulat tam był.. chłopak nie umył rąk, tylko właśnie wytarł. Minęło kilka-kilkanaście minut i chłopak wprowadził palca w moje miejsce intymne. Była to lewa ręka, a dotykał się on z parę minut temu prawą, ale tu nie mamy 100 pewności, która..on tak uważa Czy jest jakiekolwiek ryzyko na zapłodnienie? Sama sobie tłumaczę, że po paru minutach i suchymi dłońmi nic nie mogło się stać, ale strasznie panikuję...

Marta Zielińska
Obrazek użytkownika Marta Zielińska
Witaj,

Witaj,

nie. Nie ma takiej możliwości. Żeby mogło dojść do zapłodnienia, świeża sperma lub preejakulat muszą zostać wprowadzone do pochwy, a tu nic takiego nie miało miejsca. Możesz być spokojna.

pozdrawiam,

Marta - edukatorka seksualna grupy Ponton

Porada wolontariuszy Pontonu nie zastąpi porady lekarza bądź innego specjalisty. Edukatorzy Pontonu nie mają wykształcenia medycznego, a ich porady mają jedynie charakter informacyjny.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

JAK UZYSKAĆ POMOC OD EDUKATOREK/-ÓW PONTONU?

NAJNOWSZE TEMATY NA FORUM

Nasi grantodawcy

X