Młodzieżowy Telefon Zaufania

t22 635 93 92

Każdy piątek, 16.00-20.00

Filmy

2 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
młodzieniec
Filmy

Czy oglądając filmy seksualne mamy przedstawiony obraz prawdziwego seksu? jak filmy wpływają na nasza psychikę ? ile czasu należy aby się od nich uzależnić i żyć tylko życiem wirtualnych filmów? proszę o odp

Magdalena Zimecka
Obrazek użytkownika Magdalena Zimecka
Seks w filmach

Seks w filmach pornograficznych nie wygląda tak rzeczywistości. W filmach grają aktorzy, specjalnie do tego przygotowywani. Filmy są montowane, aranżowane tak, aby stosunek trwał długo i aby wszyscy byli zadowoleni. Rzeczywistość może być inna.
Odbiorcy filmów są różni i nie można generalizować, Każdy może w inny czasie się uzależnić, co innego może wpływać na ich psychikę. Nie ma na to reguły. Jeśli jest się jednak młodą osobą, która jeszcze nie rozpoczęła swojego życia seksualnego oglądanie takich filmów może wypaczać podejście do seksualności i uczyć nawyków, które potem negatywnie wpłynął na współżycie.

Pozdrawiam.

Magdalena - edukatorka seksualna grupy Ponton

Porada wolontariuszy Pontonu nie zastąpi porady lekarza bądź innego specjalisty. Edukatorzy Pontonu nie mają wykształcenia medycznego, a ich porady mają jedynie charakter informacyjny.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

JAK UZYSKAĆ POMOC OD EDUKATOREK/-ÓW PONTONU?

NAJNOWSZE TEMATY NA FORUM

Nasi grantodawcy

X