Młodzieżowy Telefon Zaufania

t22 635 93 92

Każdy piątek, 16.00-20.00

ellaone a luteina

2 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
maniamania
ellaone a luteina

Jestem dokładnie w połowie mojego cyklu, regulowanego progesteronem. Wczoraj w nocy, po stosunku, prezerwatywa została w środku mojej pochwy. Wydaje mi się, że nie jest to dużym zagrożeniem, bo prezerwatywa nie została całkowicie w środku i można ją było wyjąć, jednak wolałam wziąć tabletkę "po", ponieważ nie mam stuprocentowej pewności, że nic się z niej nie wylało. Zastanawiam się czy tabletka ellaone i luteina mogą iść ze sobą w parze? Kuracja luteiną trwa trzy miesiące, żeby móc przywrócić organizmowi regularny cykl, powinnam jutro (tj. 16 dzień cyklu) zacząć dziesięciodniowe przyjmowanie luteiny. Jak to się ma do ellaone? Jedno z drugim ze sobą nie koliduje, jeśli luteina, czyli progesteron, ma też odpowiadać za utrzymanie ciąży?
Z góry dziękuję za odpowiedź!

Mania

Magdalena Zimecka
Obrazek użytkownika Magdalena Zimecka
Nie jestem lekarką, więc

Nie jestem lekarką, więc trudno mi odpowiedzieć na to pytanie.
Poczytaj uważnie ulotki obydwu leków. Jeśli nie będzie tam informacji na temat luteiny to znaczy, że można spokojnie przyjmować oba leki.

Pozdrawiam.

Magdalena - edukatorka seksualna grupy Ponton

Porada wolontariuszy Pontonu nie zastąpi porady lekarza bądź innego specjalisty. Edukatorzy Pontonu nie mają wykształcenia medycznego, a ich porady mają jedynie charakter informacyjny.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

JAK UZYSKAĆ POMOC OD EDUKATOREK/-ÓW PONTONU?

NAJNOWSZE TEMATY NA FORUM

Nasi grantodawcy

X