Młodzieżowy Telefon Zaufania

t22 635 93 92

Każdy piątek, 16.00-20.00

Ellaone, czy zadziałała?

3 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
8881
Ellaone, czy zadziałała?

Kochalam sie z chlopakiem 6dni przed owulacja, a 21dni do miesiaczki.. gumka nam pekla, najgorsze ze dopiero rano zauwazylam ze zbiorniczek byl jeszcze we mnie, ale na drugi dzien ledwo moze minelo 19h i zazylam tabletke ellaone.. w ten sam wieczor po wzieciu tabletki wypilam troche alkoholu dwa dni pozniej bolalo mnie podbrzusze, tak do tej pory mam co rano jakies nudnosci ktore po godzinie przechodza... zdaje sobie sprawe ze tabletka jest mocna, ale po 10dniach bo tyle minelo od stosunku.. teraz odczuwam opuchniete jajniki w szczegolnosci lewy, zaczelo sie to robic wczoraj.. moze to owulacja? Bo sluz jest jak twarozek i nie ma przykrego zapachu. Jak myslicie doszlo do zaplodnienia? Niby tabletka wzieta przed owulacja, wiec powinnam byc spokojna ale troche przestraszylam sie i wole sie upewnic :)

Marta Zielińska
Obrazek użytkownika Marta Zielińska
Witaj,

Witaj,

jeżeli nie obserwujesz się od wielu miesięcy pod wieloma aspektami, to raczej niemożliwe jest dokładne wyznaczanie owulacji i dni płodnych. Artykuły na ten temat znajdziesz na naszej stronie. Skoro zażyłaś antykoncepcję awaryjną po mniej niż dobie, naprawdę wszystko powinno być ok (wtedy wykazuje największą skuteczność). Alkohol nie ma tu nic do rzeczy, jeśli nie było z jego powodów wymiotów ani biegunki.

pozdrawiam,

Marta - edukatorka seksualna grupy Ponton

Porada wolontariuszy Pontonu nie zastąpi porady lekarza bądź innego specjalisty. Edukatorzy Pontonu nie mają wykształcenia medycznego, a ich porady mają jedynie charakter informacyjny.

69karolcia69
Czy ellaone zadziala jezeli

Czy ellaone zadziala jezeli jest przyjete dzien po owulacji a ryzykowne zdarzenie bylo odbyte dzien przed owulacja ?

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

JAK UZYSKAĆ POMOC OD EDUKATOREK/-ÓW PONTONU?

NAJNOWSZE TEMATY NA FORUM

Nasi grantodawcy

X