Młodzieżowy Telefon Zaufania

t22 635 93 92

Każdy piątek, 16.00-20.00

Czy możliwe ze doszło do zapłodnienia?

2 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Michal.mxm
Czy możliwe ze doszło do zapłodnienia?

Witam,dwa dni temu wydarzyła się taka sytuacja na wyjezdzie ze włożyłem majtki ze swieza sperma do pralki razem z bielizną mojej dziewczyny i zrobilismy szybkie pranie (temperatura 30 stopni, czas prania 25 min z wirowanie 700 obrotów, mało proszku) po tym dziewczyna spieszyla się do wyjścia i chciała żeby szybło jej majtki wyschly wiec dala je na kaloryfer ale ubrała je po jakiś 30 min kiedy były jeszcze trochę wilgotne i teraz mamy problem bo boimy się ze że względu ze nosiła je cały dzień i były dosyć obcisłe to ze te plemniki mogły jakoś zostać wprowadzone przez to do pochwy a to były raczej dni pładne i teraz nie wiemy czy mamy się obawiać ryzyka zapłodmienia czy to nie jest ryzykowne? Prosimy o Państwa odpowiedz !

Marta Zielińska
Obrazek użytkownika Marta Zielińska
Witaj,

Witaj,

nie ma absolutnie żadnej możliwości zapłodnienia w taki sposób. Żeby mogło do niego dojść, świeża sperma lub preejakulat muszą zostać wprowadzone do pochwy.

pozdrawiam,

Marta - edukatorka seksualna grupy Ponton

Porada wolontariuszy Pontonu nie zastąpi porady lekarza bądź innego specjalisty. Edukatorzy Pontonu nie mają wykształcenia medycznego, a ich porady mają jedynie charakter informacyjny.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

JAK UZYSKAĆ POMOC OD EDUKATOREK/-ÓW PONTONU?

NAJNOWSZE TEMATY NA FORUM

Nasi grantodawcy

X