Młodzieżowy Telefon Zaufania

t22 635 93 92

Każdy piątek, 16.00-20.00

co sie dzieje??

2 wpisów / 0 new
Ostatni wpis
zdesperowana25
co sie dzieje??

okres spoznia mi sie juz 6 dni nigdy wczesniej tak nie bylo, tzn owszem zdarzalo sie ,ze sie spoznial ale bylo to zawsze jeden gora dwa dni i bylo to naprawde zadko, ogolnie okres mam raczej jak w zegarku.Mam teraz duzo stresu zwiazanego z matura ale nieraz przezywalam wieksze zdenerwowania, a okres byl jak w zegarku.Przed okresem bolaly mnie piersi tak jak co miesiac, wysypalo mi na buzi potocznie mowiac pryszcze czyli niby wszystko ok tak jak zawsze no ale termin okresu przyszedl objawy minely , a okresu nie ma.Zastanawiam sie nad mozliwoscia ciazy ale razem z chlopakiem zabezpieczamy sie prezerwatywa i nie zauwazylam zeby jakas pekla(co prawda nie sprawdzalam tego w zaden sposob ale podejrzewam ze widac by to bylo golym okiem)jedyna ryzykowna sytuacja ktora przychodzi mi na mysl to kiedy ocieralismy sie z chlopakiem o siebie(naszymi narzadami).Ja mialam wtedy majtki on byl calkiem goly.Jego penis ocieral sie wtedy o moja pochwe i jej wejscie mozna powiedziec ze troche napieral na wejscie ale czy mozna uznac to za sytacje ryzykowna??Biore od ok paru dni antybiotyk czy to tez moglo wywolac opoznienie??

Agnieszka Ewa
Obrazek użytkownika Agnieszka Ewa
Witam,skoro, jak piszesz,

Witam,

skoro, jak piszesz, miałaś na sobie majtki, sytuacja opisana przez Ciebie nie jest ryzykowna. Branie niektórych leków, w tym antybiotyków, może wpływać na przebieg cyklu miesiączkowego. Nie masz więc powodów do obaw :)

pozdrawiam,

Agnieszka

Agnieszka - edukatorka seksualna grupy Ponton

Porada wolontariuszy Pontonu nie zastąpi porady lekarza bądź innego specjalisty. Edukatorzy Pontonu nie mają wykształcenia medycznego, a ich porady mają jedynie charakter informacyjny.
.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

JAK UZYSKAĆ POMOC OD EDUKATOREK/-ÓW PONTONU?

NAJNOWSZE TEMATY NA FORUM

X
Nazwa użytkownika witryny Grupa Edukatorow Seksualnych "Ponton".
Hasło powiązane z nazwą użytkownika.
Ładowanie