Młodzieżowy Telefon Zaufania

t22 635 93 92

Każdy piątek, 16.00-20.00

Brązowa wydzielina

2 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
claire
Brązowa wydzielina

Witam.
Dwa i pół tygodnia temu zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne (zaczęłam pierwszego dnia okresu). Po skończeniu miesiączki miałam brązową wydzielinę z pochwy, jednak nie przejmowałam się tym, bo taka "końcówka okresu" była u mnie normą. Zaczynam się trochę niepokoić, bo taka ciemnobrązowa wydzielina ciągle się utrzymuje, a w ostatnich dniach zaczęła być trochę bardziej obfita.
Czy powinnam się zgłosić z tym do lekarza, czy może jest to normalny efekt uboczny brania tabletek antykoncepcyjnych? Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam.

Marta Zielińska
Obrazek użytkownika Marta Zielińska
Witaj,

Witaj,

w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych mogą zdarzać się plamienia - takie informacje znajdziesz w ulotce. Nie jesteśmy jednak lekarzami, więc jeżeli coś Cię niepokoi, najlepiej wybierz się do ginekologa.

pozdrawiam,

Marta - edukatorka seksualna grupy Ponton

Porada wolontariuszy Pontonu nie zastąpi porady lekarza bądź innego specjalisty. Edukatorzy Pontonu nie mają wykształcenia medycznego, a ich porady mają jedynie charakter informacyjny.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

JAK UZYSKAĆ POMOC OD EDUKATOREK/-ÓW PONTONU?

NAJNOWSZE TEMATY NA FORUM

Należymy do

Nasi grantodawcy

X