Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy

sam962
    Uczestnik

Jestem bardzo nieśmiały to czy to znaczy że mam zawsze najmniejszą szansę na poznanie jakiejś panny? Dużo drani co się kręci po mieście są bardzo odważni i są sami to czy to znaczy że jak ich laski nie chcą to mnie tym bardziej. Czy jak ktoś jest odważny w zagadywaniu nawet pijak i drań to czy zawsze ma większe szansę ode mnie i pierwszeństwo w poznawaniu lasek?
    Mieszkam w bardzo małym mieście i wszyscy się tam znają i gdy mnie te dranie widzą to mnie zaraz ścigają to miałbym od razu rozwaloną randkę gdybym się z jakąś panną spotkał w miejscu publicznym. Czy pozostało mi tylko szukanie w innych miejscowościach czy może być z tej miejscowości tylko jakieś ukryte miejsce gdzie nie ma drani?
    Dużo drani jest samotnych ale są za to odważni i gdy są sami to czy to znaczy że ja gdy się bardzo wstydzę tym bardziej będę samotny i jak ich laski nie chciały to mnie tym bardziej . Czy przez samą odwagę nawet pijusy i dranie będą mieć większe powodzenie?

Olga
    Moderator

Cześć!
    Każdy nawiązuje relacje w inny sposób. To, że jesteś nieśmiały, nie oznacza, że nie masz szans na poznanie kogoś.
    Pamiętaj, że trzeba szanować granice innych osób – ktoś, kto jest namolny (bo tak interpretuję zachowanie osób, o których piszesz) narusza te granice. Może mieć to wręcz odwrotny skutek niż zamierzony i powodować odrzucenie.
    Możesz przeczytać nasz artykuł na temat flirtowania: http://ponton.org.pl/relacje/jak-flirtowac/ .

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.