Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #6520

  KP_Metju
  Uczestnik

  Czy “miłość” do 36 letniej nauczycielki jest normalna? Mam 18 lat i podoba mi się moja nauczycielka. Mam przez to problemy w szkole, ale nie potrafię się odkochać. Jak można sobie z tym poradzić? Proszę potraktować to poważnie.

  #6675

  Cześć.

  Przepraszamy, że tak długo musiałeś czekać na odpowiedź z naszej strony.
  Jest to trudna kwestia i cieszymy się, że obdarzyłeś nas zaufaniem i napisałeś do nas.

  Zastanawiam się czemu napisałeś miłość w cudzysłowie? Czyżbyś nie był do końca przekonany do swoich emocji i uczuć? Faktem jest, że miłość można różnie interpretować i różnie ją odbierać. Czym zatem jest dla Ciebie? Są bowiem różne odmiany miłości.
  Co znaczy, że masz problemy w szkole? Czy nauczycielka wie, o tym, co do niej czujesz? Czy rozmawiałeś z nią na ten temat? Jak sobie wyobrażasz Waszą relację?
  Ciężko jest coś doradzić, skoro jest tyle niewiadomych.
  Nie chcemy Ci narzucać jednego wzorca zachowań. Decyzja, co z tym dalej zrobisz należy wyłącznie do Ciebie. Pytanie, czego tak naprawdę chcesz i jakie emocje towarzyszą Ci na co dzień?
  Obecnie mamy wakacje, co będzie po powrocie do szkoły?
  Nie chodzi o to, abyś odpisywał na moje pytania, ale byś się na spokojnie nad nimi zastanowił i przemyślał sobie wszystko. Może odpowiedzi na wyżej postawione pytania pozwolą Ci znaleźć wyjście z tej sytuacji.

  Pozdrawiam serdecznie.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.