Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #3678

    Kasia
    Uczestnik

    Witam, mam pytanie.
    Od 3 lat biorę tabletki Vibin mini. Zawsze regularnie, nigdy nie zapomniałam o tabletce. Krwawienia zawsze były w ciągu 7dniowej przerwy.I tutaj sedno sprawy od tygodnia jestem na diecie do tego codzienne ćwiczenia, również stres w pracy. Jestem teraz na 13 aktywnej tabletce i dostałam krwawienia. Wszystkie przyjmowałam zgodnie z ulotką. Czy jest to wynik tego, że organizm doznał pewnego rodzaju szoku? Czy brać pod uwagę ciążę? Zaznaczę, że do tej pory jadłam niezdrowo, nie miałam żadnej aktywności fizycznej teraz zmieniłam to o 180 stopni. I startuje też z dość wysokiej wagi bo 95 kg.

    #3688

    eveli11
    Uczestnik

    Hejka 🙂 Nie miałam takiej sytuacji jak ty, z tym że ja już dłuższy czas biorę belarę. Dla pewności możesz zrobić test, ale bardziej uważam że to wszystko przez te zmiany. Tym bardziej że wszystko razem i dieta i stres… Zawsze możesz udać się do swojego ginekologa, jeśli masz wątpliwości.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.