Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy

kitamonium
    Uczestnik

Witam
    Proszę o udzielenie odpowiedzi na moje pytanie.
    Kochałem się wieczorem z dziewczyną 2.05 do połowy tego dnia jeszcze krwawiła ” plamiła”. Stosunek odbył się wieczorem z prezerwatywa, Jednak po godzinie zrezygnowaliśmy z niego ponieważ nie mogłem dojść, byłem może podniecony 10%. Zdjąłem prezerwatywe, partnerka wytarla reka penisa, i wszedłem w nią 3 razy trwało to ok 6 sekund. Nie miałem wytrysku. Partnerka ma różne cykle od 23 dc, 26 i 28dc.
    Wiem że istnieje ryzyko że względu na prejakulat ale czy w tej sytuacji jest ono duże ? mam już kupować pampersy czy uspokoić się i nie świrowac

Olga
    Moderator

Cześć!
    Tak jak mówisz, w przypadku każdego niezabezpieczonego stosunku istnieje ryzyko ciąży. Nawet jeśli nie doszło do wytrysku, mógł się wydzielić preejakulat. Trudno jednak określić, jakie konkretnie jest ryzyko ciąży w przypadku opisanej przez Ciebie sytuacji. Wszystko zależy od tego, kiedy Twoja partnerka ma owulację. Jest to trudne tym bardziej, że mówisz, że Twoja dziewczyna ma nieregularne cykle, w związku z czym nie wiadomo, kiedy wypadnie jajeczkowanie.
    Z kupowaniem pampersów możesz się jednak wstrzymać. 😉
    Warto pamiętać, że jeśli z jakichś powodów nie odpowiadają wam prezerwatywy, to istnieją inne środki antykoncepcyjne. Możesz o nich poczytać na naszej stronie: http://ponton.org.pl/antykoncepcja/ .

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.