Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

felka00
    Uczestnik

Witam, ostatnio robiłam chłopakowi „dobrze” i sperma wylądowała w moich ustach i lekko na włosach i brodzie. Moje pytania brzmią:
    1) Czy jeśli miałam spermę w buzi i ją połknęłam to jakbym następnie dotknęła palcem jamy ustnej wewnątrz gdzie ona była a następnie narządów płciowych to jest ryzyko ciąży?
    2) czy jeśli miałabym spermę na spodniach a po około 15 minutach zdjęła te spodnie rękoma i dotknęła mokrej plamy spermy jest ryzyko ciąży?
    3) Czy jeśli dotknęłam włosów na której mogło trochę jej być a następnie narządów to jest ryzyko ciąży?
    4) czy plemniki w spermie przeżyją na włosach, spodniach, jamie ustnej 15 min?
    Z góry dziękuje za odpowiedz, bardzo się stresuje tymi sytuacjami i nie potrafię już racjonalnie myśleć 🙁

Olga
    Moderator

Cześć!
    Odpowiedź na każde z tych pytań brzmi: nie. To nie była sytuacja ryzykowna, nie musisz się obawiać ciąży.
    Zachęcam do przeczytania naszego artykułu: http://ponton.org.pl/ciaza/lek-przed-zajsciem-w-ciaze/

felka00
    Uczestnik

Rozumiem, mam jeszcze pytanie troszkę głupie zdaje sobie sprawę ale wole zapytac. Czy jeśli sperma została „połknięta” i wydalona wraz z kałem, czy jeśli przenioslabym niechcąco troszkę kału na otwór do pochwy to ona nie będzie w stanie już zapłodnić?

felka00
    Uczestnik

Bardzo stresuje mnie ta sytuacja 🙁

Olga
    Moderator

Nie, absolutnie nie jest to możliwe.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.