Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Jolanta
    Uczestnik

Po wytrysku spermy na mój brzuch, wytarłam ją chusteczką. Mogło wydarzyć się tak, że odrobina tej spermy została na ręce.
    Następnie zaczęłam ubierać majtki. Czy jeżeli dotknęłam tą ręką wewnętrznej strony majtek i przeniosłam w ten sposób spermę, to mogła się ona jakoś dostać do pochwy?
    Czy jest to niebezpieczne?

Olga
    Moderator

Cześć!
    Nie, ta sytuacja nie była ryzykowna. Plemniki po chwili na powietrzu giną, nie ma więc szansy, żeby przenieść do pochwy plemniki zdolne do zapłodnienia.

Jolanta
    Uczestnik

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź, nie będę się zamartwiać.
    Czy dobrze rozumiem, że plemniki nie są zdolne przedostać się z bielizny do pochwy?

Olga
    Moderator

Zgadza się – plemniki nie są w stanie przejść przez tkaninę.

Jolanta
    Uczestnik

To już ostatnie pytanie.
    Czy nasienie po wytrysku na wkładkę higieniczną lub papier toaletowy od razu ginie ?
    Czy jednak może jakoś samoistnie dostać się do pochwy z zewnątrz jeżeli użyje się tej wkładki lub papieru toaletowego?
    Wydaje mi się to niemożliwe, aby z zewnątrz plemniki dostały się same do środka, ale wolę dopytać, bo udzielacie fachowych odpowiedzi.

Olga
    Moderator

Po chwili na powietrzu plemniki giną. Myślę, że ze względów higienicznych lepiej nie używać wkładki i papieru, z którego ktoś już skorzystał.

Jolanta
    Uczestnik

Jasne rozumiem.
    Po prostu boję się, czy ubierając się po wszystkim nie przeniosłam z rąk nasienia na moją wkładkę higieniczną na bieliźnie i czy stamtąd plemniki mogły przedostać się same do środka? Czy wtedy już zginęły?
    Pewnie nie byłam precyzyjna w pytaniu, teraz dopisuję. Przepraszam.

Olga
    Moderator

Nie ma się czego obawiać. 🙂

Jolanta
    Uczestnik

Wielkie dzięki za pomoc.

Jolanta
    Uczestnik

Dzień dobry, przepraszam, wydawało mi się, że temat jest zakończony.
    Dziś przez przypadek trafiłam w necie na wypowiedź eksperta, który stwierdził, że kontakt nasienia z wargami sromowymi jest ryzykowny nawet jeżeli nasienie znajduje się na papierze tialetowym, chusteczce czy ręczniku. Podobno mija koło 2 godzin, aby nasienie wyschło.
    Nie chce mi się w to wierzyć, ale niestety strach mnie obleciał.
    W moim przypadku mogłam przenieść nasienie z mojej ręki na majtki i wkładkę higieniczną po kilkunastu sekundach, bo ubierałam bieliznę tuż po.
    Czy naprawdę nie muszę się obawiać?
    Zaczynam się nakręcać, czy takie nasienie jest jeszcze groźne?

Olga
    Moderator

Nie ma się czego obawiać. W internecie można znaleźć wiele nieprawdziwych informacji.

Jolanta
    Uczestnik

Bardzo dziękuję za pomoc i uspokojenie.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.