Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy

Aniaa
    Uczestnik

Cześć.
    Chciałam zacząć stosować antykoncepcję hormonalną. Lekarz najpierw przepisał mi tabletki. Po jednych miałam ailne drętwienia i skurcze nóg, a po drugich pojawiły się duszności. Wyniki badań na krzepliwość wyszły w porządku i szczerze, lekarka patrzyła na mnie z pobłażliwością i uznała, że nie mogę mieć takich objawów. Przepisała mi mimo wszystko krążki. Stosuję je już kilka dni, jednak już mam skutki uboczne, które nieco mnie niepokoją. Już kilka godzin po założeniu krążka zaczęłam czuć mrowienie w nogach, które przeradza się czasem w skurcze i drętwienie nóg (co prawda nie tak silne jak przy tabletkach). Oprócz tego nieustannie mam napady bólu brzucha podobnego do bólu menstruacyjnego. Zastanawiam się, czy są to normalne objawy i spróbować je przeczekać, czy jednak zrezygnować z krążka. Z góry dziękuję za pomoc (:.

Aniaa
    Uczestnik

Dodam jeszcze, że krążek stosuję 5 dzień, a bóle brzucha nasilają się przy gwałtownych ruchach/napinaniu brzucha. Myślałam, że to przez ułożenie krążka, ale nawet jak próbowałam umieścić go płycej/głębiej, to nic to nie zmienia.

Olga
    Moderator

Cześć!
    W takiej sytuacji pozostaje skonsultować się z lekarzem. Niestety nie jestem w stanie określić, czy w Twoim konkretnym przypadku te objawy świadczą o czymś niepokojącym, czy nie.

Aniaa
    Uczestnik

Bardzo dziękuję za odpowiedź

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.