Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #4146

    basiaczek1992
    Uczestnik

    Dzień dobry, chciałabym zapytać o pewną rzecz otóż biorę tabletki antykoncepcyjne już 7 lat. Ostatnio krwawienie wystąpiło u mnie normalnie jednakże stosowałam jednocześnie z antykoncepcja kolagen z witamina c. W ostatnim czasie robiłam również badania tsh które wyszło 0,70 czyli dość nisko nigdy tak niskiego nie miałam. Nagle pojawiły się u mnie objawy utrzymującego się dzień w dzień stanu podgoraczkowego, ból głowy, kołatania serca i skoków ciśnienia oraz brak apetytu. Zmniejszyłam dawkę euthyroxu i od 3 dni biorę mniejsza. Problemy z sercem ustały pozostałe objawy zostały. Lekarz rodzinny twierdzi że to objawy nadczynności tarczycy a ja chciałabym zapytać czy to możliwe abym była w ciąży? Nie boli mnie brzuch, nie wymiotuję, piersi się nie zmieniły. Krwawienie z odstawienia wystąpiło tak jak zawsze.

    #4147

    basiaczek1992
    Uczestnik

    Dodam że jestem na L4 od tygodnia bo jestem ogolnie bardzo osłabiona nie mam na nic ochoty większość czasu leżę w łóżku. Raczej przyczyny dopatruję się w jakiej chorobie bo lekarz rodzinny dał mi skierowanie na badania ale chciałam tutaj dopytać

    #4174

    Jeśli masz wątpliwości to zrób test ciążowy.
    Jeśli tabletki przyjmujesz regularnie, to nie powinnaś zajść w ciążę. Poza tym dostałaś krwawienie. Mimo to, zawsze możesz się upewnić robiąc test.

    Pozdrawiam.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.