Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #6738

  ANIA
  Uczestnik

  Proszę o informację, czy w wyniku kontaktu oralnego, w czasie którego najpierw dziewczyna sprawia chłopakowi przyjemność (nie dochodzi do wytrysku w ustach, ale wydziela się preejakulat), potem się calują, a następnie to chłopak przechodzi do pieszczot narządów kobiety, jest możliwe zajście w ciążę?
  Czy można przenieść płyn preejakulacyjny (który podobno może zawierać plemniki) z ust do ust, a potem na wargi sromowe? A stamtąd, czy mogą dostać się w głąb pochwy? Dodam, że nie było penetracji palcem, czy dłonią.
  Sytuacja miała miejsce w dzień płodny ☹️
  Bardzo proszę o odpowiedź!

  #6741

  ANIA
  Uczestnik

  Bardzo proszę o jakąś opinię, wyrażenie zdania, określenie prawdopodobieństwa takiej sytuacji.

  #6743

  Skaithis
  Uczestnik

  Spokojnie, byłam raz w podobnej sytuacji, ale troszkę gorszej, ponieważ mój chłopak doszedł mi w ustach i przeszło się do całowania i do pieszczot o których Ty piszesz. Nie pamiętam jednak, czy to były dni płodne, ale to nie jest ważne, ponieważ się nie da tak wpaść. Ślina wydziela enzymy trawienne, które zabijają sporą ilość plemników, zapewne ty jeszcze połykałeś ślinę, ona także.
  Nie wiem jak bardzo musielibyście mieć pecha, by doszło tak do zapłodnienia. Bez odpowiedniego ciśnienia sperma (preejakulat to już w ogóle) nie jest w stanie dotrzeć do komórki jajowej, a co dopiero tak osłabiona przez kontakt z jamą ustną, jedną, drugą + ślina.
  Mam nadzieję, że pomogłam, nie martw się, bo nie ma czym 🙂 mam sporą paranoję na punkcie ciąży i nie polecam takiego stresu nawet najgorszemu wrogowi.
  Pozdrawiam!

  #6745

  ANIA
  Uczestnik

  Bardzo dziękuję za odpowiedź.
  Trudno się nie denerwować jak człowiek nakręcić się jakąś negatywną myślą. Mówiąc szczerze, nigdy takiej sytuacji nie uważałam za ryzykowną, do momentu aż przeczytałam gdzieś, że taka forma kontaktu oralnego może doprowadzić do zapłodnienia (czy to był artykuł napisany przez lekarza, nie wiem, prócz imienia i nazwiska nie było nic więcej). I wtedy nagle w mojej głowie zaczęły tańcować przeróżne myśli, te najgorsze 😐☹️ Prawda jest taka, że nie pamiętam już teraz nawet, czy taka była kolejność pieszczot. Z reguły było odwrotnie, ale ten jeden raz w czasie dni płodnych tak mnie zestresował, że nie umiem nawet dopuścić myśli, że mogło być inaczej. Chłopak twierdzi, że przesadzam, i że to najpierw on mi sprawiał przyjemnośc, a potem ja jemu, więc nie ma możliwości by cokolwiek przenieść ustami. Ale ja już sama nie wiem w co mam wierzyć ☹️
  Chciałabym poznać zdanie/stanowisko lekarza w tej kwestii, albo właśnie jakiejś edukatorki.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.