Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy

Daria
    Uczestnik

Witam przychodzę z takim problemem. Otóż miałam chyba ryzykowna sytuację, W trakcie pettingu chłopak dotykał mnie kilka razy w pochwe bez wkładania palców do środka, gdy przestał (był bez ubrań ja w ubraniach) to zauważyłam że z jego członka zaczyna wydobywać się sperma byl to początek, otóż przed wydobyciem spermy mógł się dotknąć tam i po tym wprowadzić mi ręce, jednak po 2 i pol tygodniach zrobiłam test negatywny dlatego że zaniepokoiło mnie to plemienie, od tego zdarzenia dostałam miesiączki na początku kilka dni było to plamienie potem przez 5 dni potem już bardziej intensywieniejsze krwawienie (myślę że takie jak zawsze) oprócz tego towarzyszyl mi silny ból brzucha jak zawsze. Po tygodniu od zakończenia miesiączki dostałam dziwnych objawów otóż ciągle uczucie gorąca jak w czasie choroby (byłam u lekarza po powiedzeniu że podwyższona temperatura dostałam antybiotyk) oraz ból głowy i twarzy więc podejrzewam u siebie zatoki ale nie wiem bo nie występuje u mnie katar od początku tych dolegliwości mija już 2 i pół tygodnia, biorę antybiotyk ból głowy już prawie ustal jednak nadal czuje ze jest mi ciągle ciepło. Pomiędzy tym wszystkim były kolejne sytuację jednak wtedy obyło się bez wkładania rąk ani ja ani on jedynie dotknięcie gołego pośladka ale po jakimś czasie po ewentualnym posiadaniu plemników na rękach. Po jakiś 4 tygodniach od tamtego zdarzenia zrobiłam kolejny test negatywny. Jestem 2 dni po terminie miesiączki zawsze mam ją co 31 dni więc jutro powinnam dostać jednak zawsze przed miesiączka mam wysyp trądziku, powiekszony brzuch a tym razem tak nie jest więc chyba się na to nie zbiera, dodam że czytałam że antybiotyk może opóźnić krwawienie ale już sama nie wiem. Ból głowy prawie ustał ale czuję ciągle, że jest mi ciepło, nawet bardzo. Czy jest możliwość aby były to objawy ciąży? Nigdy wcześniej tak nie miałam chyba że w czasie choroby jednak to się przedłuża i nie mam pojęcia co może mi dolegać. Czy jest możliwość aby po takiej sytuacji ale późniejszym raczej dostaniu okresu i 2 negatywnych testach wykonanych w dobrym czasie wydaje mi się i z porannego moczu były to objawy ewentualnej ciąży? Bardzo się martwię ciągle uczucie gorąca, gorące czoło i policzki, oraz czasami pojawia się ból po bokach piersi jednak od środka klatki piersiowej, nigdy wcześniej nie bolały mnie piersi ani klatka nie mam żadnych innych objawów ciąży ani objawów występujących przed miesiączka. Dodam że jestem dziewicą jedyny kontakt jaki był z narządami płciowymi to właśnie ręka z ewentualnie mała ilością płynu wydobywającego się przed wtryskiem bo jednak po jakiś 5,10 sekundach doszło do pełnego wtrysku (nie wiem czy chłopak się dotykał, na pewno wyciągnął członka gdy już czuł że nie długi wtedy właśnie mógł go dotknąć raczej normalnie nie dotykał) (również mówił że pierw mnie tam dotykał a dopiero potem rozpiął spodnie) Chciałam zapytać czy mógłby by być to pierwsze objawy ewentualnej ciąży? czy pewnie jest to infekcja a niedługo przyjdzie okres bo po antybiotyku może się spóźniać. Wiem też że okres w ciąży nie może wystąpić jednak niektóre osoby pisały mi że plemniki mogły okres przeczekać jak również mógł być to okres w ciąży bo niektore kobiety obserwują takie coś u siebie więc już naprawdę bardzo się martwię i proszę o pomoc.

Daria
    Uczestnik

Przepraszam dodam że palce były przed wejściem do pochwy, do przebicia błony nie doszło bo nie zostały wprowadzone do środka.

Olga
    Moderator

Cześć!
    Z tego, co piszesz, wynika, że nie jesteś w ciąży. Te sytuacje nie były ryzykowne. Objawy, które opisujesz, to symptomy jakiejś infekcji. Stosuj się do zaleceń lekarza. Okres może spóźniać się z wielu powodów, m.in. z powodu choroby lub stresu.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.