Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #10503

  sliwka511
  Uczestnik

  Witam. W moje dni plodne doszlo do następującej sytuacji: moj partnet przez przypadek dotknął mojej wilgotnej pochwy swoim wilgotnym od preejakulatu penisem. Bylo to bardzo krótkie, trwalo doslownie sekunde, nie wszedl we mnie ani nie dotykal dłużej. Po prostu przejechał penisem w okolicy wejścia do pochwy. Następnie, kilka dni pozniej, juz w dni nieplodne sytuacja sie powtórzyła, ale penis partnera byl suchy. Dotyk tez byl krótki i przez przypadek, nie doszlo do penetracji pochwy ani nie trwalo to długo. Jaka jest szansa na zaplodnienie i czy w ogóle jest?

  #10504

  ponadm
  Keymaster

  Hej!
  Jeżeli dotyk trwał bardzo krótko i dotyczy nie samego wejścia pochwy, ale okolic, to szanse na zapłodnienie są minimalne, chociaż nie zerowe. Ogólnie każdy kontakt genitalny, zwłaszcza w połączeniu z płynami, wiąże się z ryzykiem, nawet jeżeli niewielkim.
  Natomiast nie ma co się martwić na zapas, szczególnie że ryzyko jest minimalne! Poczekaj spokojnie na przyjście miesiączki 🙂 Pamiętaj też, że może się ona opóźnić nawet kilka dni, z różnych powodów, również z powodu stresu!
  /Finka

  #10505

  sliwka511
  Uczestnik

  bardzo dziekuje:)

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.