Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy

Hahaniania
    Uczestnik

Witam, chciałabym zapytać czy poniższe zachowania są ryzykowne (istnieje możliwość ciąży)?
    Jeśli dziewczyna jest w bieliźnie a chłopak bez, ona go pieści i wydobywa się preejakulat. Dziewczyna ma na dłoni preejakulat, następnie dotyka dłoni chłopaka, a on tą dotkniętą dłonią będzie dotykać miejsc intymnych dziewczyny, bez wkładania palców do środka.
    Wydaje mi się to nierealne żeby w takiej sytuacji istniało ryzyko, ale wolałabym zapytać 🙂

Witaj.
    Nie ma możliwości zajścia w ciążę w taki sposób. Plemniki nie przenoszą się z dłoni na dłoń, potem w inne miejsca.

Pozdrawiam.

Hahaniania
    Uczestnik

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy umycie rąk wodą z mydłem usuwa i zabija plemniki? Chodzi o sytuację gdy na dłoni jest preejakulat, następnie umyje się ręce wodą z mydłem i wytrze ręcznikiem, a następnie włoży się palca do pochwy. Czy jest to sytuacja ryzykowna? Może jakieś plemniki zostały pod paznokciami (czytałam gdzieś o tym że to podobno możliwe :/)?
    Pozdrawiam

Nie ma takiej możliwości.
    Plemniki nie żyją pod paznokciami, a woda z mydłem z pewnością wszystkie usunie.

Pozdrawiam.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.