Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #4673

  Peinekiki
  Uczestnik

  Uprawiałam seks regularnie a mój pierwszy raz nastąpił niedawno więc nie jestem w tym doświadczona. Za każdym razem jest prezerwatywa, czasem dochodzi do wytrysku czasem nie. Pilnujemy czy się nie zsunęła a zbiorniczek po każdym użyciu sprawdzam przy pomocy wody – zawsze cały. Jednak naszło mnie na poczytanie o krwawieniu w ciąży, wynika z tego, że może występować krwawienie w dniach miesiączki. Mam za sobą już 2 miesiączki od momentu współżycia, za każdym razem mam typowe objawy czyli ból brzucha pleców itp(cykl regularny 28-29 dni i trwa 5dni) miesiączka jest obfita i występują w niej liczne skrzepy. Zastanawiam się czy w moim przypadku krwawienia byłyby możliwe, czy to ciąża? Jak można odróżnić krwawienie od miesiączki?

  #4732

  Nie masz powodu do niepokoju.
  W czasie ciąży zdarzają się krwawienia, ale nie są one obfite (chyba, że coś się dzieje z płodem) i raczej nie występują skrzepy, bo to by oznaczało, że macica się za bardzo złuszcza i zapłoniona komórka nie może się zagnieździć.
  Jeśli obserwuje się swoje ciało, to z pewnością każda kobieta powinna być w stanie odróżnić, kiedy ma miesiączkę, a kiedy jest coś nie tak i ma krwawienie, z którym powinna udać się do lekarza/lekarki.

  Pozdrawiam.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.