Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #6727

  Lunar4032
  Uczestnik

  Witam, chciałabym znaleźć bardzo odpowiedź, stresuję się niesamowicie, robiłam dobrze chłopakowi przez spodnie i wytrysk też odbył się w spodniach, nic nie przesiąknęło widocznie, ani nie było czuć mokrości, profilaktycznie obmyłam ręce woda i mydłem wytarłam w ręcznik, potem jeszcze w spodnie, następnie poszłam do toalety i najpierw wycierałam papierem swoje narządy ze śluzu płodnego (mam 2. Dzień płodny) i przypadkowo przetarłam przez wargi sromowe jednym palcem, czy jest możliwość żebym była przez to przetarcie w ciąży? Chłopak mnie nie dotykał, a podczas wytrysku moje narządy były z dala od jego

  #6728

  Olga
  Moderator

  Cześć!
  Nie, nie była to sytuacja ryzykowna. Ciąża jest niemożliwa.
  Zachęcam do zapoznania się z naszym artykułem na ten temat: http://ponton.org.pl/ciaza/lek-przed-zajsciem-w-ciaze/ .

  #6729

  Lunar4032
  Uczestnik

  A nawet gdybym się dotknęła zaraz po wytrysku to istnieje jakaś szansa?
  W sensie, czy jest jakakolwiek możliwość, że miałam jakieś plemniki na ręce po wytrysku?

  #6730

  Olga
  Moderator

  Jeżeli Twój chłopak miał na sobie ubranie, to nie, nie ma szans.

  #6731

  FlapFlip
  Uczestnik

  A jeśli sperma która znajdowała się na zewnątrz przez 5min trafi na śluz przy wejściu do pochwy , czy plemniki mogę same się przedostać dalej wgłąb pochwy do jajowodów?

  #6734

  Olga
  Moderator

  Nie, po 5 minutach na powietrzu plemniki są już niezdolne do zapłodnienia.

  #6736

  FlapFlip
  Uczestnik

  A już wytrysk bezpośrednio na wargi sromowe jest ryzykowny i w takim przypadku czas życia po wytrysku nie jest liczony w sekundach?

  #6749

  Olga
  Moderator

  Tak, wytrysk bezpośrednio na wargi sromowe jest sytuacją ryzykowną, ponieważ plemniki mają z tego miejsca prostą drogę do pochwy, gdzie mogą przeżyć do kilku dni.

  #6797

  ANIA
  Uczestnik

  To skoro wytrysk bezpośrednio na wargi sromowe jest ryzykowny, to dlaczego pieszczoty oralne (pieszczenia narządów kobiety po uprzednim pieszczenia mężczyzny i pocalunkach) już takie nie jest? Dlaczego preejakulat, który ewentualnie mógł zostać na ustach już nie stwarza zagrożenia, chociaż przecież też może że śliną zostać przeniesiony na wargi sromowe kobiety?

  #6801

  Olga
  Moderator

  Przede wszystkim jest to kwestia czasu. Jeśli dochodzi do wytrysku na wargi sromowe, plemniki natychmiast trafiają na śluz, w którym swobodnie mogą przemieszczać się w narządach rodnych. Ślina z kolei zawiera enzymy trawienne, które zabijają plemniki.

  #6806

  Lunar4032
  Uczestnik

  A jaka jest możliwość ciąży kiedy dziewczyna ma dni płodne, siedzi naga na chłopaku, który ma jeansy i majtki i miał wytrysk?

  #6808

  Olga
  Moderator

  Ryzyko jest zerowe. Plemniki nie są w stanie przedostać się przez tkaninę.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.