Młodzieżowy Telefon Zaufania

t22 635 93 92

Każdy piątek, 16.00-20.00

Ryzyko zajścia w ciążę mimo prezerwatywy.

2 posts / 0 new
Last post
Marcineek 2564
Ryzyko zajścia w ciążę mimo prezerwatywy.

Witam.
Mam pytanie bo trochę zacząłem się denerwować.. Jakieś 2 tyg temu uprawiał seks ze swoją partnerka. Mieliśmy prezerwatywe.. Tylko pod wpływem uniesienia założyłem jak odwrotnie.. Niby się nie da a jednak.. Na początku ciężko było rozwinąć ja cała i co chwile ja poprawiłem żeby nie spadła, jednak później po paru pchnieciach była już całą naciagnieta na członka. Po skończonym stosunku (skończyłem w partnerkę) sprerma w zbiorniczku, miała taki rzadki przezroczysty kolor.. Sprawdzałem czy nie była dziurawe jednak wydawała się okej. Jednak dziewczyna miała dostać okres w niedzielę. Do dzisiaj go jednak nie ma.. I dość się stresujęmy. Miesiąc temu spóźnił się jej też okres prawie tydzień. Więc mam kilka pytam. Prezerwatywa której używałem była u mnie w portfelu jakiś czas.. Wiem, że to nie jest dobre miejsce.. Ale była tam ok 2 miesięcy. Czy mimo odwrotnie założonej prezerwatywy może zajść w ciążę? Czy przezroczysta sprerma to jakiś powód, że mogę być bezpłodny i żeby iść do lekarza? Co ona oznacza? Dodam, że kilka godzin przed stosunkiem się masturbowalem.. Proszę o odpowiedź bo trochę się stresujemy..

Magdalena Zimecka
Magdalena Zimecka's picture
Witaj.

Witaj.

Jeśli prezerwatywa nie pękła to nie ma powód sądzić, że zawiodła. To, że została odwrotnie założona nie sprawia, że traci swoje działanie antykoncepcyjne.
Jeśli obawiasz się, że z Twoim nasieniem jest coś nie tak, to udaj się do lekarza/lekarki.
My nie ocenimy Twojej spermy po opisanym kolorze itp.

Należy cierpliwie poczekać na okres. Skoro partnerka miewa nieregularne cykle, to możliwe, że teraz miesiączka również się spóźni. Zawsze może dla pewności wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam.

Magdalena - edukatorka seksualna grupy Ponton

Porada wolontariuszy Pontonu nie zastąpi porady lekarza bądź innego specjalisty. Edukatorzy Pontonu nie mają wykształcenia medycznego, a ich porady mają jedynie charakter informacyjny.

Log in or register to post comments

JAK UZYSKAĆ POMOC OD EDUKATOREK/-ÓW PONTONU?

Our donors